Wiesław Jan Wilczyński - Właściciel Klubu
Ukończył studia z historii, zarządzania i marketingu, Executive Master of Business Administration (MBA). Związany z biznesem zarządzał dużymi spółkami jako prezes, m.in. w branży telekomunikacyjnej i dystrybucji, jak również zasiadał w radach nadzorczych wielu firm. Prezes Klubu Żużlowego, który zdobył Puchar Europy i Mistrzostwo Polski oraz 50 różnych medali w Mistrzostwach Świata, Europy i Polski.
Były V-ce Prezes Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu, V-ce Minister Edukacji i Sportu, który podjął decyzję ze strony rządowej o organizacji UEFA EURO 2012 potwierdzoną później przez rząd, główny doradca Premiera RP ds. sportu, były Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji w Urzędzie m.st. Warszawy. Autor i współautor wielu ustaw dotyczących sportu oraz strategii sportu.
Inicjator podniesienia sportu w strukturach administracji państwowej do rangi ministerstwa.
Inicjator i współorganizator wielu znaczących imprez sportowych, m.in. Międzynarodowego Turnieju Młodych Piłkarzy White Eagle's CUP.

Witold M. Miller - Prezes Zarządu
WYKSZTAŁCENIE SPORTOWE
  • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
  • Dyplom Trenera II Klasy UEFA B - AWF Warszawa