Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino

HOTEL MISTRAL SPORT****

Najlepsza Baza Pobytowa 

W trakcie przygotowań do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012 TM, UEFA ściśle określiła kryteria przy wyborze Centrów Pobytowo – Treningowych na tę – jak dotychczas - największą imprezę sportową jaka kiedykolwiek w Polsce została zorganizowana. Tym samym tylko kilka miejsc w Polsce zyskało jej rekomendacje i znalazło się wśród ośrodków goszczących w 2012 r. najlepsze drużyny piłkarskie z całej Europy.

W tym ekskluzywnym gronie znalazł się właśnie Hotel Mistral Sport**** w Gniewinie, położonym w odległości 60 km na północ od Lotniska w Gdańsku oraz 25 km od trasy S6 Gdańsk – Berlin.

Dobre przygotowanie, świetny zespół organizacyjny i unikalne atuty miejsca złożyły się wówczas na sukces Bazy Pobytowej Reprezentacji Hiszpanii podczas UEFA Euro 2012 TM. Jesteśmy dumni, że to
w Gniewinie przygotowywała się do kolejnych meczy drużyna ówczesnych Mistrzów Świata i Europy, która podczas Turnieju UEFA Euro 2012 TM obroniła swój tytuł.

Swoistym sercem Centrum jest Hotel Mistral Sport****, usytuowany na niezwykle malowniczym wzniesieniu, w bezpośrednim sąsiedztwie wszystkich obiektów sportowych: 

   

  • stadionu lekkoatletycznego „Arena Mistrzów” (105x68 m) z oświetleniem
  • 1 boiska trawiastego „Valencia” (100x58 m) z oświetleniem
  • 2 boisk trawiastych „Madrid” i „Barcelona” (105x64 m)
  • boiska bocznego „Sevilla” o nawierzchni sztucznej (90x50 m) z oświetleniem
  • boiska wielofunkcyjnego, z oświetleniem (28x46,5 m)
  • Hali Widowiskowo-Sportowej
  • Pływalni Krytej ze zjeżdżalnią i 5 torami 

   


 


 

Hotel dysponuje 105 pokojami 2-osobowymi i 8 apartamentami. Przestronna restauracja hotelowa serwuje dania kuchni europejskiej, ale również doskonale dostosowuje menu do specyficznych potrzeb menu sportowców. Na terenie całego Hotelu funkcjonuje sieć internetowa wifi. W pobliżu obiektu znajduje się parking z ponad 200 miejscami postojowymi.

Hotel Mistral Sport**** sprawdza się doskonale podczas spotkań biznesowych. Pomyślnie przebiega tu organizacja konferencji, targów, warsztatów, szkoleń czy konferencji prasowych. Centrum oferuje sale szkoleniowe o dużych możliwościach aranżacyjnych. Dodatkowy komfort podczas organizacji konferencji firmowych zapewniają sale VIP, a także sala widowiskowo-kinowa z pełnym zapleczem multimedialnym


Dopełnieniem wszystkich atutów Centrum Sportowo-Konferencyjnego Gniewino jest doskonała
i urozmaicona oferta atrakcji, które proponujemy naszym Gościom. Wśród najważniejszych z nich należy wymienić: 

w Hotelu Mistral Sport****:

  • SPA & Wellness – centrum odnowy i relaksu, z siłownią, basenem z przeciwprądami, jacuzzi, kompleksem saun: parowa, sucha i na podczerwień, gabinetami masażu, salką fitness,
  • bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, dart, boule 

w miejscowości Gniewino:

 • bowling
 • Kompleks Turystyczno-Rekreacyjny „Kaszubskie Oko” z wieżą widokową, placem zabaw, terenami spacerowymi, polem do mini-golfa, makietami dinozaurów naturalnej wielkości, a także makietami „Stolemów” (legendarnych olbrzymów kaszubskich) 

 

 ---------------------------------

S2S 

NOWOCZESNA PLATFORMA PIŁKARSKA

 

S2S to nowoczesna platforma dla klubów piłkarskich i nie tylko. Celem dostawcy sportowego oprogramowania dostępnego w wielu krajach jest wyrównywanie szans do rozwoju umiejętności sportowych przez młodych adeptów sportu.

Więcej informacji o oprogramowaniu TUTAJ!