Dyrektor Sportowy - trener UEFA PRO Wojciech Stawowy

Trener Klubów Ekstraklasy: Cracovii Kraków, Arki Gdynia i Widzewa Łódź. Dwukrotny mistrz Polski z Wisłą Kraków w kategoriach juniorskich.

Psycholog - dr Katarzyna Skwarek

Psycholog sportu, psycholog rozwoju osobistego oraz terapeuta neurofeedback. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Psychologii Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie ( praca z zakresu rozwoju kompetencji emocjonalnych trenera i ich wpływu na spójność zespołu i motywację współpracujących z nim zawodników na przykładzie piłki nożnej). Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z zawodnikami dyscyplin indywidualnych i zespołowych, współpracy z trenerami oraz rodzicami dzieci uprawiających sport. Aktualnie współpracuje z Escolą Varsovia w zakresie treningu mentalnego zawodników oraz jako pracownik naukowo-dydaktyczny z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podsekcji Psychologii Sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz European Federation of Sport Psychology.

Trener przygotowania motorycznego - mgr Michał Naulewicz

Certyfikowany trener przygotowania fizycznego specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Koordynator przygotowania motorycznego w klubie Escola Varsovia. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ukończył wiele certyfikowanych szkoleń m.in. Functional Movement System®, EXOS Performance Specialist, IYCA Long Term Athlete Development , EPI National Certificate in Strength and Conditioning oraz FIFA® Football Medicine Diploma. Specjalista od spraw przygotowania motorycznego magazynu „Asystent Trenera”. Współtwórca oraz wykładowca szkoleń dotyczących przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Współpracował z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jako specjalista przygotowania motorycznego przy projektach „Akademii Piłkarskich Grassroots”, Zimowej Akademii Młodych Orłów oraz szkoleń dla trenerów Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży.

Fizjoterapeuci
mgr Maciej Kostewicz

Koordynator ds. medycznych Escoli Varsovia i Barca Academy Warszawa. Sprawuje szeroko pojętą opiekę medyczną nad zawodnikami akademii.

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia.

Pracuje w klinice ortopedyczno-rehabilitacyjnej Enel sport, leczącej głównie sportowców różnych dyscyplin.

Studiuje także na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doktorant w Szkole Doktorskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Wykładowca Anatomii prawidłowej na uczelni AWF Warszawa na kierunku fizjoterapia.

Ukończył kursy:

 • Terapii manualnej OMT Kaltenborn Ejenth
 • Dynamic Tapingu,
 • Terapii Wisceralnej,
 • IASTM,
 • Drenażu Limfatycznego,
 • Medical Flossing,
 • Pinopresury,
 • Dry needlingu – 1 i 2 moduł,
 • Terapii Ostrego Dysku,
 • Terapii w wodzie dzieci i dorosłych ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi, w oparciu o koncepcje stosowane na świecie.
 • Jest certyfikowanym terapeutą metody FDM, która polega na leczeniu zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi.

Osiągnięcia:

*staż w klinice fizjoterapeutycznej w Wiedniu

*członek Zespołu Medycznego PZPN

*prezes organizacji studenckiej ASPTOiTr

*fizjoterapeuta kilku polskich klubów badmintona. 

*autor wielu polskich i zagranicznych medycznych publikacji. 

Włada dwoma językami: angielskim i niemieckim. 

Zainteresowania: piłka nożna, siatkówka, narciarstwo zjazdowe, ortopedia, żeglarstwo, podróże

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lekarz ortopeda - dr Wojciech Zbiewski
Trener przygotowania indywidualnego - Andrzej Sikorski

Były piłkarz m.in. Gwardii i Legii Warszawa, a także szwedzkiego IFK Oestersund i niemieckich Eintracht Norderstedt oraz SV Wilhelmshaven. Jako trener pracował w sztabie szkoleniowym Pawła Janasa w Legii Warszawa podczas sukcesów w Lidze Mistrzów w sezonie 1995/96 oraz przy kadrze Polski u14 oraz m.in. w Polonii Warszawa (przy I drużynie i drużynie Młodej Ekstraklasy), Hetmanie Zamość, Hutniku Warszawa, UKS Łady i Żyrardowiance Żyradów. Od 2015 roku związany z Escola Varsovia jako trener przygotowania indywidualnego, a także trener-asystent zespołu seniorów.