Szkoła sportowa

Napisane przez  , Dział: Newsy

W 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z Zespołem Szkół Sportowych nr 50 im Janusza Kusocińskiego w Warszawie przy ul Lindego 20. Placówka oświatowa prowadzi gimnazjum i liceum z klasami piłkarskimi dla zawodników Escola Varsovia. Szkoła posiada internat, halę sportową oraz pływalnię. Zajęcia piłkarskie w ramach lekcji WF uczniowie szkoły mają na terenie Centrum Piłkarskiego FC Barcelona Escola Varsovia. Treningi są prowadzone według systemu szkolenia FC Barcelona.

Już wkrótce poinformujemy Państwa o terminach rekrutacji do gimnazjum i liceum na rok szkolny 2016/2017.

Wszystkich zainteresowanych zawodników z całej Polski z kategorii wiekowych 2003/2002/2001/2000/1999 prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

View the embedded image gallery online at:

Wejdź na stronę szkoły >>>