2. Edycja Forum Biznesu za nami

Napisane przez  MSW , Dział: Escola Varsovia

Relacja z 2. FBRiS (Forum Biznesu Rodziców i Sympatyków) naszej Akademii

Było przyjaźnie, ciekawie i.. wzruszająco, a galeria zdjęciowa z tego wydarzenia naszej wspaniałej Magdaleny Cieślak opisze Państwu co działo się na spotkaniu FBRiS lepiej niż tysiąc słów. Zapraszamy na pisemno – zdjęciową relację z Klubu Olimpijczyka, gdzie 12 grudnia 2017 roku nasi Rodzice i Sympatycy spotkali się po raz drugi.

Czas przedświątecznych obowiązków na szczęście nie przeszkodził w obecności, choć wpłynął na co najmniej kilkanaście osób, które chciały być tego dnia z nami, lecz nie mogły być w dwóch miejscach na raz. Tym, którym udało się dotrzeć do Centrum Olimpijskiego ten wieczór na pewno zapadł w pamięci. Mogliśmy poznać się jeszcze bliżej i zobaczyć jakie efekty przyniosło nasze pierwsze spotkanie. A te przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!

Niemal od razu po pierwszym spotkaniu, dzięki inicjatywie Bartosza Lewandowskiego uruchomiliśmy rozgrywki TikiTata. Od pomysłu do realizacji potrzebowaliśmy tylko 10 dni!

Dodatkowo wspólnie z Bartoszem i jego kadrą w roboto.pl tworzymy własny mini-portal społeczno-biznesowy na potrzeby FBRiS. Rozmawiamy z kilkoma firmami o sponsoringu, w tym także na koszulki naszych drużyn.

Otrzymaliśmy wsparcie wizerunkowe od agencji PR - ATW Communication Joanny Szczegielniak, a także stworzyliśmy grupę, która efektywnie pracuje nad stworzeniem aplikacji dla naszej Akademii. Będzie w niej całe mnóstwo ciekawych funkcjonalności dla naszych Rodziców i wychowanków.

Po drugim spotkaniu możemy spodziewać się równie dużo. Poprowadził je koncertowo Maciej Dolega.

Poznaliśmy bliżej firmę SMS Klima i ofertę przystani jachtów w Mikołajkach Grzegorza Puchalskiego.

Firmę languaged.pl Angelo Wiazewicza, który przeprowadził wielce interesujący quiz, po którym dowiedzieliśmy się m.in., że język baskijski jest najstarszym używanym w Europie językiem

A także dostaliśmy informację o postępie prac nad aplikacją akademii od Panów Rafała Byczka i Łukasza Jach – Bartha.

Agnieszka Betlej zaprezentowała swoją agencję DODIDDONE, która potrafi wesprzeć w każdym evencie i pomóc sprzedać niemalże każdy produkt.

Na łopatki rozłożyło nas przełożone z pierwszego FBRiS wystąpienie Michała Izydorczyka, prezentującego projekt dzielnymis.pl, gdzie doświadczenia korporacyjne Michała pozwoliły rozwinąć do wyjątkowo dużych rozmiarów instytut terapii funkcjonalnej. Instytut osiąga wzruszające i ogromnie budujące efekty dla podopiecznych dotkniętych różnego rodzaju niepełnosprawnościami. To od razu zmobilizowało niemal wszystkich do zadeklarowania wsparcia dla dzielnych misiów i jesteśmy przekonani, że na samych słowach się nie skończy.

Na koniec, kilka osób zostało z nami, by uczcić niewielkim toastem 62 urodziny założyciela akademii Pana Wiesława Wilczyńskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym ciałem i duchem z nami i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!