1. Edycja Forum Biznesu za nami

Napisane przez  MSW , Dział: Escola Varsovia

Wtorkowy wieczór, 24 października był dla nas wyjątkowy. Spotkaliśmy się w celu integracji naszego środowiska, stworzenia przestrzeni do promocji działań, które podejmują Rodzice i Sympatycy zgrupowani w okół naszych piłkarskich projektów oraz poszukania opcji wsparcia naszego Klubu. Spotkanie odbyło się w miejscu adekwatnym do rangi i prestiżu Forum  - w Warszawie w Klubie Olimpijczyka Centrum Olimpijskiego - w obecności fotografii kilkudziesięciu najwybitniejszych polskich medalistów olimpijskich.

Gościliśmy prawie 40 osób by znaleźć nowe obszary współdziałania. Właśnie współdziałanie było, jest i będzie tematem przewodnim naszych spotkań. Z tego znanego przez wszystkich słowa wynikają rzeczy wielkie. Każdy je zna, lecz nie każdy potrafi wykorzystać potencjał współpracy. Przekonywał o tym w swoim wystąpieniu jeden z gości dr Victor Wekselberg z Instytutu Gaussa prezentując kulturę organizacyjną FC Barcelona, w której właśnie współdziałanie jest podstawą sukcesu.

Spotkanie obfitowało nie tylko w treści dotyczące zarządzania, ale dzięki obecności artystów i przedstawicieli mediów takich jak Joanna Moro, czy Maciej Dolega spotkanie zyskało ważny pierwiastek kulturalny. Grono uczestników uzupełniły firmy z wielu różnych, czasem potrzebujących się wzajemnie branż, jak np. SMS Klima Grzegorza Puchalskiego, czy developerski Golub Gethouse Cezarego Jarząbka, którzy od razu szukali przestrzeni współdziałania dla swoich biznesów.

Usłyszeliśmy o możliwości promocji firm na koszulkach naszych piłkarzy oraz o koncepcji funduszu inwestycyjnego mogącego zgromadzić środki finansowe konieczne do wspierania karier naszych zawodników, przedstawionej przez honorowego prezesa naszej szkoły - Wiesława Wilczyńskiego

Mieliśmy okazje wysłuchać bardzo interesujących prezentacji Agaty Rajchel, dowiadując się więcej o firmie plisy-rolety.pl, a także Łukasza Jach – Bartha reprezentującego digitaltouch.pl, który w szczegółach opisał funkcjonalności aplikacji mobilnej dla członków naszej społeczności, którą moglibyśmy uruchomić już za kilka miesięcy!

Zaangażowanie obecnych gości przerosło nasze oczekiwania, dlatego na prezentacje Angelo Wiazewicza oferującego szkolenia językowe oraz tłumaczenia firmie languaged.pl, agencji marketingowej brandwell.pl Pablo Biardzkiego, specjalistów ds. klimatyzacji Grzegorza Puchalskiego smsklima.pl, czy projekt Michała Izydorczyka dzielnymis.pl będziemy musieli poczekać do grudnia.

Wkrótce opublikujemy listę osób i reprezentowanych przez nie firm, które przyłączyły się do Forum Biznesu w październiku tworząc swoistą grupę ojców i matek założycieli tego ważnego klubu skupionego w okół Escola Varsovia.

Forum ma charakter otwarty i jest zorganizowaną formą biznesowego współdziałania Rodziców i Sympatyków. Każdy z uczestników będzie posiadał swoją kartę członkowską i specjalne przywileje jak organizacje wspólnych wydarzeń np. wspólne wyjazdy na mecze FC Barcelona.

Jeszcze raz dziękujemy za przybycie i do zobaczenia w grudniu, podczas 2. Edycji Forum, połączonej ze spotkaniem bożonarodzeniowym, pewnie w jeszcze szerszym gronie!

Biuro prasowe Escola Varsovia