Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Zarząd

Koordynator: Dawid Wiejowski, e-mail: d.wiejowski@fcbescola.pl, tel. 608-455-018

Dyrektor: Witold Miller, e-mail: w.miller@fcbescola.pl

Prezes: Wiesław Wilczyński, e-mail: w.wilczynski@fcbescola.pl

 

Trenerzy

Rocznik 99 – Roland Thomas, e-mail: roland@fcbescola.pl, tel. 508-863-903

Rocznik 00 – Marek Brzozowski, e-mail: m.brzozowski@fcbescola.pl, tel. 504-020-735

Rocznik 01 – Marek Gołębiewski, e-mail: m.golebiewski@fcbescola.pl, tel. 504-955-256

Rocznik 02 oraz 02B – Bartek Kaptur, e-mail: b.kaptur@fcbescola.pl, 609-607-315

Rocznik 03 – Konrad Dousa, e-mail: k.dousa@fcbescola.pl, tel. 691-074-723

Rocznik 04 – Paweł Śpiegowski, e-mail: p.spiegowski@fcbescola.pl tel. 505-872-977

Rocznik 04B – Krzysztof Bakaj, e-mail: k.bakaj@fcbescola.pl, tel. 512-735-505

Rocznik 05 – Adrian Langier, e-mail: a.langier@fcbescola.pl, tel. 512-131-143

Rocznik 05B – Przemysław Harasimiuk, e-mail: p.harasimiuk@fcbescola.pl, tel. 792-142-202

Rocznik 06 – Sebastian Jaworski, e-mail: s.jaworski@fcbescola.pl, tel. 694-075-065

Rocznik 07 – Piotr Wrzeszcz, e-mail: p.wrzeszcz@fcbescola.pl, tel. 663-621-713

Rocznik 08 – Jarosław Toborek, e-mail: j.toborek@fcbescola.pl, tel. 604-897-333

Rocznik 08 – Samuel Garcia, e-mail: samuel@fcbescola.pl, tel. 535-438-287

 

Trener bramkarzy – Marek Chański , e-mail: m.chanski@fcbescola.pl

Fizjoterapeuta – Łukasz Dworakowski, e-mail: lukasz@fcbescola.pl, tel. 507-525-508,

Psycholog – Katarzyna Skwarek, e-mail: k.skwarek@fcbescola.pl

Sekretariat Klubu: 511-567-839

 

Asystenci:

Rocznik 99 – Piotr Wrzeszcz, e-mail: p.wrzeszcz@fcbescola.pl

Rocznik 00 – Krzysztof Bakaj, e-mail: k.bakaj@fcbescola.pl

Rocznik 01 – Bartosz Wiśniowski

Rocznik 02 oraz 02B– Przemysław Rybicki e-mail: p.rybicki@fcbescola.pl

Rocznik 03 – Jarosław Toborek, e-mail: j.toborek@fcbescola.pl

Rocznik 05 oraz 06 – Karol Kulczyński, e-mail: k.kulczynski@fcbescola.pl

 

Escola Varsovia

Adres:
Warszawa, ul. Fleminga 2

Warszawa
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodatkowe informacje:

Nr konta: 57 1090 1841 0000 0001 1933 9404

Sprawdź plan dojazdu

Ilustracja kontaktu

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.